Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські тексти з високою унікальністю!
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
Розділ кандидатської дисертації, фото 2

Розділ кандидатської дисертації

Опис
Інформація для замовлення

Сучасне суспільство, у якому ми живемо і яке знаємо, існує завдяки науці та технологічному прогресу. Науковці – це інтелектуали та творчі особистості, ідеї і досягнення яких покращують життя людей. Їх величезний внесок у наукові розробки допомагає суспільству вирішити багато задач, пов’язаних із покращенням зв’язків між державною і громадянами, поліпшенням сервісу, спрощенням доступу до знань для виховання та навчання молодого покоління тощо. Щороку в Україні захищається велика кількість дисертацій, у результаті чого доктора філософії (кандидати наук) і доктора наук поповнюють цінну бібліотеку знань своїми дослідженнями та знахідками. Багато вчених, які отримали науковий ступінь, охоче діляться своїми знаннями зі студентами, тому обирають перекладацьку діяльність як вид зайнятості. Вони приєднуються до коледжів, інститутів, університетів та академій, аби навчити молоде покоління. Інші розпочинають власну справу, щоб продовжити свою наукову діяльність. Доктора філософії та доктора наук читають лекції, беруть участь у симпозіумах та наукових конференціях. Кожен охочий може отримати для себе нові знання завдяки їх роботі.

Згідно зі статистичними даними 2021 року, в Україні захищено 70% докторських дисертацій. Основні напрями, за якими відбувався захист, є філологія, педагогіка, економіка, право, фізика та математика та ін.

Щоб отримати ступінь доктора філософії або доктора наук, необхідно написати та захистити дисертацію. Цей науковий проект суттєво відрізняється від будь-яких інших академічних робіт своєю складністю та необхідністю комплексного підходу до дослідження обраного питання. Дисертація – це дослідження, у якому не досить лише ознайомитися та викласти результати дослідження з теми, натомість це проект, який потребує здійснення власного дослідження, як наприклад, проведення опитувань, інтерв’ю, збір статистичних даних, організація та реалізація експерименту та ін.

Більшість аспірантів з готовністю довіряють нам написання кандидатської або докторської дисертації під замовлення. Досвідчені автори допоможуть виконати складну та кропітку роботи з пошуку необхідних матеріалів, напишуть унікальний текст без плагіату, проведуть дослідження. Замовити кандидатську або докторську дисертацію в ІЦ «Манускрипт» легко та надійно. Якщо у вас не вистачає часу на написання, а науковий керівник просить надати написаний текст, ви можете замовити дисертацію «під ключ» або її частину.

Щоб замовити розділ дисертації, заповніть форму на головній сторінці або напишіть нам на пошту manuscriptagency17@gmail.com
Один розділ дисертації для доктора філософії (кандидата наук):

- 50 сторінок основного тексту + список використаної літератури;

- дотримання строків виконання (від 1 до 3 місяців);

- гарантована унікальність не менше 90%;

- звіт про антиплагіат;

- гарантія на безкоштовні правки впродовж 3 місяців після отримання роботи.

Вартість: 27.000 грн

Один розділ дисертації для доктора філософії (доктора наук):

- 80-85 сторінок основного тексту + список використаної літератури;

- дотримання строків виконання (від 1 до 3 місяців);

- гарантована унікальність не менше 90%;

- звіт про антиплагіат;

- гарантія на безкоштовні правки впродовж 3 місяців після отримання роботи.

Вартість: 43.000 грн

  • Ціна: 27 000 грн.