Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські тексти з високою унікальністю!

Дисертація без плагіату

Дисертація без плагіату

Замовити дисертацію без плагіату

У 2019 році починається новий виток у сфері освіти. Після численних перевірок МОН було виявлено, що плагіат міститься в більш ніж 1/3 дисертацій, які захищені, а їх авторам присуджено науковий ступінь. Раніше плагіатом не вважалося використання цитат інших авторів при посиланні на них. Таким чином, аспірант міг писати дисертацію, вдаючись до використання чужих текстів, достатньо було вказати джерело, звідки взято матеріал. Сьогодні будь запозичений текст необхідно перефразувати, передаючи його в переробленому вигляді та із застосуванням посилання на оригінал.

Для чого взагалі людям потрібна дисертація? Цілі аспірантів різні – це престиж і статус для людей, які спілкуються в бізнес чи політичному середовищі; для матеріальних надбавок, наприклад, для викладачів, які отримують додаткові виплати, якщо мають ступінь і, крім цього, можуть претендувати на більш високу посаду доцента, професора та інше. Деяким цікаво займатися наукою і вони йдуть в аспірантуру заради власного задоволення. Слід зазначити, що перші дві мети є домінантними.

Зарубіжні колеги на міжнародних конференціях з подивом належать до інформації про плагіат в українських наукових роботах, так як в закордонному Внз, вони б не дійшли навіть до захисту, а студент був би з ганьбою відрахований. В Україні мало хто замислювався над тим, що авторські права знаходяться під юридичним захистом і плагіат є не тільки моральною непорядністю, але і протизаконною дією. Щоб боротися з кричущими актами академічного вандалізму, з деяких пір в Україні дисертації аспірантів публікуються у відкритому доступі за 10 днів до захисту, що дає можливість цим авторам заявити про свої права, у разі виявлення своїх матеріалів в опублікованому тексті.

Дисертація на замовлення – це гарантія, що наукове дослідження буде проведено на високому рівні. ІЦ «Манускрипт» пише авторські тексти, обробляючи вихідні матеріали, переосмислюючи їх і критично подаючи в роботі, що дозволяє створити дисертацію без плагіату. За нашими плечима тривалий досвід написання академічних проектів, вміння працювати як з теорією, так і практикою. Ціни в ІЦ «Манускрипт» нижче, ніж в інших компаніях. Якщо в середньому ціна на дисертацію становить 7000$ для доктора філософії і передбачає тільки текст самої роботи, то у нас за ці ж гроші, Ви отримаєте обґрунтування дисертації, текст дисертації, автореферат, дві ВАК статті та тези. Якщо Вам потрібен тільки текст, то Ви можете замовити дисертацію за 5000$, що майже наполовину менше, ніж в інших агентствах. Дисертація доктора наук оцінюється в 25000$, у нас Ви можете замовити дисертацію доктора наук за 15000$.

Для замовлення дисертації заповніть форму на головній сторінці або напишіть нам на пошту manuscriptagency17@gmail.com

Інші новини