Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські тексти з високою унікальністю!

Магістерська робота для студентів старших курсів

Магістерська робота для студентів старших курсів

З чого складається магістерська робота?

Магістерська робота відрізняється від усіх попередніх видів робіт своєю складністю та обсягом. Студенти старших курсів, які вже писали самостійно курсові і бакалаврські роботи, можуть впоратися з цим завданням самостійно або з допомогою авторів ІЦ «Манускрипт». В кожному студенті живе вчений, але не кожен науковець може стати автором. Ви звертали увагу, що промови відомих політиків, зірок шоу-бізнесу та інших популярних постатей нашої сучасності звучать як добре продуманий монолог. А всі відповіді на питання відскакують від зубів як завчені напам'ять репліки. Ці мови готують фахівці для того, щоб оратор не вдарила в бруд обличчям. Студенти можуть бути успішними учнями, але щоб написати наукову роботу потрібно володіти багатьма якостями, а ми, люди, не ідеальні. Посидючість, терпіння, здатність до критичного аналізу, вміння викладати думки послідовно і логічно – ось самий мінімальний набір якостей, якими повинен володіти студент для написання магістерської роботи:

Які основні характеристики цього виду наукового дослідження:

Обсяг магістерської роботи може складати від 80 до 100 сторінок.

Магістерська робота повинна включати не менше 3 розділів. Перший розділ присвячено систематизації наукової літератури з теми роботи. Другий розділ містить більш детальний аналіз обраного напрямку дослідження стосовно до дискурсу. Третій розділ емпіричний (практичний). Цей розділ включає аналіз теоретичних аспектів роботи на основі ілюстративних прикладів, наприклад, текстів художніх творів, газет (для лінгвістичного спрямування), підприємства, компанії (для економічних спеціальностей) та ін.

Магістерська робота супроводжується презентацій і річчю для захисту. Презентація включає тезисний виклад роботи. Як правило, презентація виконується в програмі PowerPoint. Мова для захисту магістерської роботи містить актуальність теми, предмет, об'єкт та висновки, отримані в ході дослідження з підтвердженням отриманих результатів прикладами.

 

 

Інші новини