Кошик
Немає відгуків, додати
Авторські тексти з високою унікальністю!

Курсова робота на замовлення або самостійне написання? Як добитися високої оцінки?

Курсова робота на замовлення або самостійне написання? Як добитися високої оцінки?

Перша курсова робота! З чого почати і як досягти хорошого результату?

1. Вибір викладача.

Це важливий крок у подальшому написанні курсової роботи. Кожен викладач індивідуальний. Є викладачі «старої закалки», які можуть вибирати тему ближче до своїх інтересів і, як правило, перевіряють кожен крок студента над курсовою роботою. Молоді викладачі схильні обирати теми, що відповідають сучасним проблем у науці. Отже, виберіть такого наукового керівника, з яким вам буде легко знайти спільну мову.

2. Вибір теми та затвердження плану, від яких залежить, як буде будуватися курсова робота.  

Тема повинна бути актуальною. Неактуальні дослідження не представляють практичної цінності для науки, тому вони відкидаються науковими керівниками. Щоб підібрати тему, варто переглянути статті останніх років, присвячені напрямку, який вам найбільше цікавий. Якщо вам складно підібрати тему самостійно, ви можете замовити курсову роботу або запитати підбір тем і план для затвердження.  Чому затвердити план необхідно? Тому що це допоможе вам уникнути складнощів з постійними змінами теми і структури роботи. Як правило, викладачі не схильні змінювати план, з яким вони погодилися. Уявіть, що ви написали роботу самостійно, не надавши план науковому керівнику, а йому раптом захотілося щось змінити в ній, або гірше того, поміняти вам тему. Вам доведеться писати нову роботу! Ви готові знову сідати за вивчення матеріалів, читання книг, вивчення дисертацій і статей, тільки тому, що забули віднести план керівнику? Дайте відповідь самі, але ми думаємо, що «ні».  Не лінуйтеся! Обговоріть з науковим керівником його побажання до інформації в тексті. Дізнайтеся, що викладач хоче побачити в кінцевій роботі? Не соромтеся уточнити у нього все, що вам незрозуміло. Викладачі не кусаються і підуть вам на зустріч! Запам'ятайте «краще сім разів переписати план, ніж сім разів переписати курсову роботу».

3. Переходимо до пошуку інформації та складання списку літератури.

Тема вибрана. План затверджений. Добре! Тепер необхідно знайти і прочитати праці вчених, які розглядали обрану тему цілком або її окремі аспекти.  Ознайомившись з ними, ви зможете зрозуміти в загальних рисах, про що повинна бути ваша курсова робота. Склавши список літератури, ви зможете визначити головні наукові джерела, які будете використовувати в роботі. Сьогодні викладачі ставляться до літератури. Основна вимога  до неї – нововведення. Стара література неохоче допускається в наукових роботах. Не забувайте, що в списку літератури, як і в роботі, ви повинні спиратися не тільки на українські статті, монографії, дисертації, але і на тексти зарубіжних авторів. Буде готові знайти і перевести статті з іноземної мови на українську. Якщо ви не знаєте іноземної мови, це ще один аргумент, щоб замовити курсову роботу в Інформаційному центрі «Манускрипт».  В якості ілюстративного матеріалу підбираються художні книги, газетні тексти та інше (для лінгвістів, філологів), праці філософів та істориків (для філософів, істориків, культуроведов), конституції, укази, розпорядження, закони (для юристів і правознавців). Список ілюстративного матеріалу оформляється окремим списком.

4. Пишемо курсову роботу. Якщо ви визначилися з вищевикладеними пунктами, можете сміливо переходити до написання роботи. Якщо ви пишете текст самостійно, використовувати наукову термінологію, давайте оцінку визначенням вчених, одним словом, висловлюйте свої думки. Копіпаст без авторського «я» принесе вам виправлення і численні виправлення, або викладач зовсім змінить тему. Якщо вам складно викладати свої думки на папері, ви можете замовити курсову роботу в Інформаційному центрі «Манускрипт». У наших авторів є багаторічний досвід у написанні студентських робіт, а досвід – це запорука успіху.

5. Проверка готовой работы у преподавателя. Перед тем, как показать готовую работу научному руководителю, внимательно прочитайте текст курсовой работы. Постарайтесь вникнуть в написанное, и понять мысль автора. Преподаватель может задать вам вопросы по тексту курсовой. Если вы не сможете ответить, он догадается, что вы не разбираетесь в теме. Для того чтобы достойно защитить курсовую работу перед научным руководителем, выучите термины из работы и их определения. Подберите несколько примеров из курсовой работы, которые наилучшим образом раскроют тему. Якщо викладач скаже внести правки, зробіть необхідні виправлення. Якщо ви стверджували тему і план, то такі коригування будуть незначними. Викладач не буде змушувати вас переписувати цілі сторінки. Швидше за все, це будуть невеликі правки. Якщо науковий керівник прийняв роботу з першого разу без правок, вітаємо, ви впоралися успішно.  Це означає, що він високо оцінив вашу працю і знання, здобуті на заняттях.

6. Курсова робота прийнята!

Інші новини